O Firmie Oferta Kontakt Aktualno¶ci i Promocje Partnerzy i Sieæ Sprzeda¿y Do ¦ci±gniêcia Aplikacje

Czujniki magnetyczne

Czujniki magnetyczne, m.in. kontaktronowe, stosowane są powszechnie do kontroli poziomu, położenia, wolnej przestrzeni, ruchu, prędkości obrotowej. Wszystkie czujniki magnetyczne zaopatrzone są w obudowy ułatwiające montaż. Czujniki magnetyczne współpracują z magnesami trwałymi, które wytwarzają pole magnetyczne działające na te czujniki.

Firma Solid Link, która jest wieloletnim importerem i dystrybutorem podzespołów i urządzeń automatyki przemysłowej, oferuje Państwu miêdzy innymi najwyższej klasy czujniki magnetyczne. Na urządzenia znajdujące się w naszym asortymencie składają się produkty wiodących na światowych rynkach marek. Czujniki magnetyczne w Solid Link to zróżnicowane warianty, stale poszerzamy też naszą ofertę, po to, by sprostać Państwa oczekiwaniom i wymaganiom. Nasza aktualna propozycja przewiduje:

         
  • czujniki Halla;
  •       
  • czujniki kontaktronowe;
  •    
  • czujniki optyczne, indukcyjne i pojemnościowe.

W ramach świadczonych usług oferujemy Państwu kompleksowe i fachowe doradztwo dotyczące wszystkich naszych produktów. Gwarantujemy korzystne ceny i szybki czas realizacji zlecenia. Zapraszamy!

Czujniki - oferta

Potrzebujesz pomocy w doborze czujnika?

Dowiedz się więcej o naszej firmie

<< Strona główna

.