O Firmie Oferta Kontakt Aktualno¶ci i Promocje Partnerzy i Sieæ Sprzeda¿y Do ¦ci±gniêcia Aplikacje

Przekaźniki elektroniczne (przekaźniki półprzewodnikowe)

Przekaźniki elektroniczne (przekaźniki półprzewodnikowe, styczniki półprzewodnikowe) służą do bezstykowego załączania obciążeń w obwodach automatyki. Dzięki tym urządzeniom, sygnały o  małym prądzie rzędu mA mogą wywoływać skutki w obwodach, w których płyną duże prądy, nawet ponad 100 A. Przekaźniki elektroniczne posiadają żywotność wielokrotnie dłuższą niż tradycyjne przekaźniki elektromechaniczne, którą osiąga się zapewniając odpowiednie warunki pracy, tzn. odprowadzanie ciepła i ochronę przeciwzwarciową i przepięciową.

Solid Link to firma, która przekaźniki elektroniczne traktuje jako podstawę swojej bogatej oferty. Już od ponad 17 lat importujemy i dystrybuujemy podzespoły i urządzenia automatyki przemysłowej. Dysponujemy więc wielkim doświadczeniem oraz specjalistyczną wiedzą w tym zakresie, gwarantując jednocześnie, że wszystkie oferowane przez nas produkty (w tym przekaźniki elektroniczne) stanowią sprzęt najwyższej jakości. Solid Link prowadzi aktywną współpracę z partnerami z Japonii, Francji, Chin czy Włoch, a wszystkie marki, których produkty sprzedajemy, cieszą się wielkim uznaniem i zaufaniem na rynkach światowych.

Proponujemy Państwu przekaźniki elektroniczne w korzystnych i konkurencyjnych cenach, gwarantujemy przy tym szybką i sprawną realizację zamówienia. Służymy też fachowym doradztwem w zakresie oferowanych produktów i usług. Zależy nam na zadowoleniu i satysfakcji naszych Klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, by wszystkie nasze działania miały w pełni profesjonalny charakter. Zapraszamy do współpracy!

Przekaźniki elektroniczne - oferta

Potrzebujesz pomocy w doborze przekaźnika?

Dowiedz się więcej o naszej firmie

<< Strona główna

.