O Firmie Oferta Kontakt Aktualno¶ci i Promocje Partnerzy i Sieæ Sprzeda¿y Do ¦ci±gniêcia Aplikacje

Softstartery

Softstartery zapewniające łagodny rozruch i hamowanie 3-fazowych silników indukcyjnych, to zaledwie ułamek bogatej oferty firmy Solid Link. Działamy na polskim rynku od ponad 17 lat, a nasze usługi bazują na zdobywanym przez lata doświadczeniu oraz wiedzy z zakresu oferowanych produktów. Solid Link zajmuje się importem oraz dystrybucją podzespołów i urządzeń automatyki przemysłowej. Są to fabrykaty produkcji krajowej i zagranicznej, prowadzimy bowiem aktywną współpracę z firmami z terenu Francji, Włoch, Japonii, czy Tajwanu.

Oferowane przez nas sofstartery to nowoczesne urządzenia mikroprocesorowe. Nasze softstartery zapewniają efektywną redukcję prądu rozruchowego i początkowego momentu napędowego. Są to urządzenia zintegrowane z radiatorami do montażu na szynie. Softstartery oprócz łagodnego rozruchu silników, transformatorów oraz lamp, zapewniają także regulację czasu trwania rozruchu i wartości początkowego momentu napędowego oraz pełną kontrolę wszystkich trzech faz. Ponadto wszystkie sofstartery oferowane przez Solid Link zostały zaopatrzone w wewnętrzne zabezpieczenia przepięciowe.  


Gwarantujemy Państwu produkty najwyższej jakości w korzystnych cenach oraz profesjonalną i fachową obsługę. W naszym działaniu wykazujemy się profesjonalizmem, który przekłada się między innymi na terminowość, zależy nam bowiem na zadowoleniu i satysfakcji naszych Klientów. Zapraszamy do współpracy!

Softstartery - oferta

Potrzebujesz pomocy w doborze softstartera?

Dowiedz się więcej o naszej firmie

<< Strona główna